Hakkımızda

Hakkımızda

Güzelliğini Yeni Baştan Yaratıyoruz

İstanbul Beşiktaş’ta yer alan plastik tıp merkezimizde alanında uzman doktor kadromuz & modern gelişmiş teknolojik cihazlarımız ile dünyanın dört bir yanından gelip burun estetiği yaptıran hastalarımızı hayallerindeki mükemmel görünüme kavuşturuyoruz.

Hakkımızda

Burun Estetiği

İnsan yüzünün en belirgin özelliklerinden biri olan burun; Yüze en iyi uyumu sağlaması ve doğal görünmesi için sanatsal bir yaklaşım sergilemesi sonucunda, zorunlu görev yaptığı iller de dahil olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce insanı mutlu etmiş ve onların daha özgüvenli olmalarına yardımcı olmuştur.

Hakkımızda

Güzelliğinizi baştan Yaratıyoruz

Burun estetiği operasyonlarında herhangi bir acı ve ağrı olmaması için tecrübeli anestezi uzmanlarımız ile en güncel anestezi yöntemlerini uyguluyoruz. Rinoplasti işlemi yapılacak burunun fizyolojik yapısına bağlı olarak, anestezi uzmanımız ve plastik cerrahımız sizin için en uygun yöntemi tercih eder. 

Burun estetiği operasyonu yapılacak olan hasta, merkezimize geldiğinde anestezi uzmanımız tarafından gerekli tetkikler yapılır. Rinoplasti uygulamalarında kişinin burun yapısına ve beklentisine uygun olarak açık rinoplasti ya da kapalı rinoplasti uygulamaları gerçekleştirilebilir. Uzmanlarımızın tecrübesi ile operasyon sırasında ve sonrasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmezsiniz.